Atatürk Günlüğü - Ataturk Today 
Sitenin ana hedefleri:

*Atatürk'ün tarihi başarıları ve Türk Kurtuluş Savaşı'nın önemi hakkında Türkiye ve uluslararası ortamda daha fazla farkındalık yaratmak.


*Atatürkcü Düşünce Sisteminin Türk toplumu ve uluslararası ortamda daha iyi anlaşılmasını sağlamak.
Bunun aynı zamanda kendi ulusal güvenlikleri yolunda çözümler arayan ve uğraş veren uluslar için aydınlık bir yol olarak algılanmasını sağlamak.

*1915 Çanakkale Savaşları'nın önemi hakkında uluslararası ortamda daha fazla farkındalık yaratmak.

*Güvenli bir gelecek sağlamak amacıyla, bugüne daha çok sahip çıkmaları için yeni nesli Türkiye’nin geçmişi ve tarihi hakkında bilgilendirecek bir kaynak olmak.

*Çocukları ve gençleri internette araştırma yapmaya ve interneti tarihle ilgili çalışmaları için kullanmaya teşvik etmek.

Sitenize Link


 Ataturk Today - Atatürk Günlüğü
Main objectives of this site:

* To generate greater awareness of the importance of Ataturk's historic accomplishments and the Turkish War of Independence. 

* To provide the Turkish nation, and the international community, with a better understanding of Ataturk's principles ("Atatürkcülük") and to show how Ataturk's leadership enabled a united nation to fight for its independence.

* To highlight the historic importance of the 1915 Battle of Gallipoli (Dardanelles Campaign) of World War I. 

* To serve as a tool to educate young people about the past in a manner which engages them with the present, so as to ensure a prosperous and secure future for all.

* To encourage children and young adults to conduct research on the Internet, and to use the Internet in their study of history.

Link to our site


Kullanım

Bu site internet kullanıcılarının bilgiyi kolayca bir şekilde bulabilmelerine yardım etmek amacını güder. Site yönetimi, sitenin ve hosting servisinin eksiksiz ve hatasız olduğu yolunda herhangi bir garanti veremez ve hatalı kullanımından kaynaklanacak olası zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki bilgilerin kullanımından doğabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilemez.

Disclaimer

This site was created with the aim of helping Internet users find information. No responsibility or  liability can be accepted for any errors, omissions, or for any consequences, loss, damage or injury arising from the use of the information contained therein or as a result of hosting service.


Ataturk Gunlugu.com | Ataturkculuk.net
Ataturk Today.com